autor » Loreth Anne White
foto autora
10 nejlépe hodnocených
Dosud žádné dílo nebylo hodnoceno

Loreth Anne White

pohlaví: žena

Národnost: USA

odkazy: 1x [web]

Loreth Anne White je oceňovaná autorka romantických thrillerů a mysteriózních románů. Je dvojnásobnou finalistkou soutěže RITA, získala cenu kritiků Romantic Times Reviewers’ Choice Award a mnoho dalších.
Loreth pochází z Jihoafrické republiky, ale dnes žije s rodinou v lyžařském středisku v náladových horách Coast Mountains na severozápadě Severní Ameriky. Je to místo rozlehlých, divokých a často nebezpečných hor, plné jedinečných osobností, velkých dobrodružství a romantiky – dokonalé místo k úniku od reality. Není divu, že právě tady dostala nápad odložit svou šestnáctiletou novinářskou kariéru a odejít do světa romantické fikce, světa nebezpečných mužů a dobrodružných žen.
Když zrovna nepíše, plave na dlouhé vzdálenosti, lyžuje, jezdí na kole, chodí na túry nebo běhá po stezkách se svým psem a obecně se snaží vyhýbat medvědům – i když ne vždycky úspěšně. V létě tráví hodně času na cestách a společně s manželem vyhledává odlehlá místa na kempování a muškaření nebo se svým psem absolvuje stopovací kurzy. Říká tomu práce, protože tehdy dostává ty nejlepší nápady.

zdroj: https://www.knihydobrovsky.cz/