autor » Wendy Dranfield
foto autora
10 nejlépe hodnocených
Dosud žádné dílo nebylo hodnoceno

Wendy Dranfield

pohlaví: žena

Národnost: britská

odkazy: 12x [info], 1x [web], 1x [rozhovor]

Na plný úvazek píše kriminální příběhy již řadu let, ale během své kariéry pracovala i pro různé charitativní organizace, které se snaží zastavit vykořisťování zranitelných dětí a dospělých, stejně jako s vězni, pracovala také jako asistentka koronera. Napsala směs samostatných románů a kriminálních příběhů, píše také povídky, z nichž několik vyšlo v různých antologiích ve Velké Británii a v USA.

Její aktuální kriminální série, které vydalo nakladatelství Bookouture UK, sleduje detektivku Madison Harperovou, jak se snaží získat zpět svůj život poté, co strávila šest let ve vězení za zločin, který nespáchala. Připojil se k ní PI Nate Monroe, který strávil sedmnáct let v cele smrti, než byl zproštěn viny. Společně s Brodym (bývalý K9) se snaží jít dál se svými zničenými životy a zároveň pomáhat druhým.

Zdroj: Databáze knih (https://www.databazeknih.cz)


Wendy Dranfield je bestsellerová autorka krimi série s detektivem Madison Harperovou. Pracovala jako asistentka koronera, ale pak se dala na dráhu spisovatelky. Dnes píše samostatné thrillery, krimi série a povídky. Některé její knihy byly zařazeny do užšího výběru v rámci různých spisovatelských soutěží a ocenění, včetně soutěže časopisu Mslexia a International Thriller Writers Awards – ocenění udělované stejnojmennou organizací. Více informací najdete na autorčině webu: www.wendydranfield.co.uk.

Zdroj: Nakladatelství Domino (https://www.dominoknihy.cz)