kniha » Tatínkova holčička / Zázračný rok / Poslední detektiv / Čas návratu
hodnotilo:
0%
Tatínkova holčička / Zázračný rok / Poslední detektiv / Čas návratu

??? autor ???

Tatínkova holčička / Zázračný rok / Poslední detektiv / Čas návratu

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Poslední detektiv, Tatínkova holčička

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2004


Informace / Anotace ke knize: Tatínkova holčička / Zázračný rok / Poslední detektiv / Čas návratu
  1. Mary Higgins Clarková: Tatínkova holčička – Novinářka Ellie Cavanaughová žije ve stínu tragické události. Jako sedmiletá objevila tělo své zavražděné sestry Andrey a pocit viny ji pronásleduje dodnes. Když má být po třiadvaceti letech propuštěn z vězení Andrein vrah a jeho vlivná rodina se pokouší o očištění jeho jména, dostává Ellie příležitost zjistit pravdu a vypořádat se s minulostí, pokud svoje pátrání přežije.
  2. Geraldine Brooksová: Zázračný rok – Když na jaře roku 1666 vypukne v malé vesnici severně od Londýna mor, obyvatelé se rozhodnou dobrovolně se odříznout od okolního světa, aby zamezili dalšímu šíření nákazy. Řádění zhoubné nemoci ve svých řadách ovšem nezabrání. Z pohledu Anny Frithové, mladé vdovy a matky dvou dětí, ale bolestný rok nepřináší jenom zkázu, ale i nový začátek.
  3. Robert Crais: Poslední detektiv – Elvis Cole, veterán z Vietnamu, pracuje jako soukromý vyšetřovatel. Ani dokonalý výcvik u elitní jednotky Rangers ho ale nepřipravil na situaci, ve které musí pátrat po únosci desetiletého syna své přítelkyně. Malý Ben zmizel v době, kdy ho měl Elvis na starost, a jediným vodítkem je telefonát, podle kterého je únos vyrovnáním účtů z minulosti.
  4. Patricia Gaffneyová: Čas návratu – Anna Catalano žije po léta v přesvědčení, že teta Rose kdysi zradila její důvěru. Když se ale nechá přemluvit, aby Rose pomohla s vedením rodinné restaurace, začíná se jí minulost rýsovat v novém světle. A nejen minulost. V osobě Masona Winograda poznává muže, kvůli kterému je ochotná přehodnotit svoji představu o budoucnosti.