kniha » Ochránce / Tanec v přítmí / Opravdové zlo / Čarovná zahrada
hodnotilo:
0%
Ochránce / Tanec v přítmí / Opravdové zlo / Čarovná zahrada

??? autor ???

Ochránce / Tanec v přítmí / Opravdové zlo / Čarovná zahrada

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Ochránce, Tanec stínů, Opravdové zlo

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2008


Informace / Anotace ke knize: Ochránce / Tanec v přítmí / Opravdové zlo / Čarovná zahrada
  1. Robert Crais: Ochránce – Joe Pike toho moc nenamluví, ale když jde o život, dokáže se chladnokrevně vypořádat i s tou nejsložitější situací. Někdy se ale situace zkomplikuje natolik, že i on sám má co dělat, aby své pocity udržel na uzdě, například když dostane za úkol ochránit mladou a půvabnou dceru losangeleského milionáře, která se nešťastnou náhodou ocitla v nepravý čas na nepravém místě.
  2. Julie Garwoodová: Tanec v přítmí – Jordan Buchananová je radostí bez sebe, že si bratr bere za ženu její nejlepší přítelkyni, dokud ji uprostřed svatebního veselí potrhlý profesor Horace McKenna neupozorní na odvěké nepřátelství mezi oběma rody. Jordan je odhodlaná dokázat, že se profesor mýlí, ale při pátrání v dávné minulosti jí kdosi až příliš současně usiluje o život.
  3. Greg Iles: Opravdové zlo – Mohovitým klientům, kteří se chtějí vyhnout emocionálnímu vypětí a finančním ztrátám spojeným s vleklým rozvodem, nabítí jistý lousianský právník dokonalé řešení. Zařídí, aby jejich partner či partnerka zemřeli zdánlivě přirozenou smrtí. Jednou z obětí je i sestra agentky FBI Alex Moseové, která je odhodlaná dalším zločinům zabránit.
  4. Sarah Addison Allenová: Čarovná zahrada – V severokarolínském Bascomu považují ženy z rodu Waverleyových za podivínky. Každá z nich má nějaké neobvyklé nadání, kterým se odlišuje od ostatních, a prazvláštní je i jejich dům se zahradou. Za vším, co se povídá jsou ale dvě úplně obyčejné sestry, které se perou se životem a nacházejí lásku na místech, kde by ji nikdy nečekaly.