kniha » Afghánec / Penzion na pobřeží / Volání divočiny / Konečně sami
hodnotilo:
0%
Afghánec / Penzion na pobřeží / Volání divočiny / Konečně sami

??? autor ???

Afghánec / Penzion na pobřeží / Volání divočiny / Konečně sami

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Afghánec, Konečně sami

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2008


Informace / Anotace ke knize: Afghánec / Penzion na pobřeží / Volání divočiny / Konečně sami
  1. Frederick Forsyth: Afghánec – Britská a americká tajná služba získají podezření, že Al-Kajda chystá další velký útok proti Západu. Naléhavě je třeba získat další informace. Jedinou osobou, která má předpoklady vydávat se za Afghánce a proniknout do nepřátelských struktur, je vysloužilý plukovník SAS Mike Martin. Přestože bojoval v těch nejnebezpečnějších zónách na světě, jeho samotného by nikdy nenapadlo, že se pustí do něčeho tak riskantního a odvážného.
  2. Stephanie Gertlerová: Penzion na pobřeží – Claire Cherneyová, která spolu s manželem Elim vlastní penzion v městečku Drifting, se těžce vyrovnává s odchodem dětí z domova. Pak se ale ubytuje v jejich podniku otec s nevidomou dcerkou a mezi Claire a děvčátkem vzniká silné pouto. Teprve když oba nečekaně odjíždějí, potvrdí se Eliho podezření a nezbývá než do věci zasvětit policii. Dramatické pátrání po uprchlících přiměje Claire otevřeně se postavit zasutým křivdám z vlastního dětství. Proč od ní tehdy odešla vlastní matka? A bylo by možné ji najít… a odpustit jí?
  3. Guy Grieve: Volání divočiny – Kdo z nás by se alespoň občas nezasnil nad představou svobodného života uprostřed divočiny? Guy Grieve se ale nezastavil jen u snění. Odešel ze zaměstnání i od manželky a dvou malých synů a na celý rok se odstěhoval na Aljašku, aby ve vlastnoručně zhotoveném srubu vzdoroval nepřízni počasí i dalším nebezpečím, která si ani neuměl předem představit. Během dobrodružné zkoušky vlastní odvahy poznává hranice svých fyzických i psychických možností, ale nachází rovněž nezištné pomocníky a opravdové přátele.
  4. Patricia MacDonaldová: Konečně sami – Emma Websterová skoro nemůže uvěřit vlastnímu štěstí. Po půlroční známosti s přitažlivým Davidem nastává vytoužený svatební den a po něm líbánky v odlehlém srubu jeho strýce. Namísto romantického večera ale Emma zažije strašlivý šok, když na ni zaútočí maskovaný muž se sekyrou. Svatební noc nakonec stráví v nemocnici, ale horší než bolest v poraněném boku je nejistota, proč policie podezírá ze strašného činu jejího manžela? A nemá náhodou pravdu?