kniha » Volný pád / Constance / Les / Expedice Endurance
hodnotilo:
0%
Volný pád / Constance / Les / Expedice Endurance

??? autor ???

Volný pád / Constance / Les / Expedice Endurance

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Volný pád, Temné lesy

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2008


Informace / Anotace ke knize: Volný pád / Constance / Les / Expedice Endurance
  1. Lee Child: Volný pád – Bývalý vojenský vyšetřovatel Jack Reacher si zakládá na životě nezávislém na jakýchkoli poutech a výhodách, kterými stát a společnost ovládají běžné občany. Proto ví, že když si jeho bývalá kolegyně z elitní jednotky dala tu práci, aby ho kódovanou zprávou vyhledala a požádala o pomoc, vedou ji k tomu závažné důvody a on ji nemůže zklamat.
  2. Rosie Thomasová: Constance – Hudební skladatelka Constance Thorneová celý život bojuje s pocitem neukotvenosti. Jako nalezenec nemá naději najít svou biologickou matku a její od začátku problematický vztah s nevlastní sestrou Jeanette definitivně zpřetrhá milostné vzplanutí k jejímu manželovi. Díky talentu a cílevědomé píli dosahuje Constance úspěch v práci a v poklidném ráji ostrova Bali nakonec i trochu klidu. V tu chvíli ji ale zastihne nečekaná zpráva od Jeanette …
  3. Harlan Coben: Les – Strašlivá tragédie, která před dvaceti lety stála život hned několik účastníků letního tábora, zdaleka neskončila, jak by se mohlo zdát dopadením a odsouzením pachatele. Paul Copeland přišel oné noci o sestru, ale protože se její tělo nikdy nenašlo, Paul nepřestává doufat, že třeba přece jen žije. Dřímající tajemství se znovu probouzí k životu, když ho policie požádá o identifikaci neznámého muže a Paul poznává jednoho z dávných kamarádů. Rychlý sled událostí vynáší na světlo další a další podrobnosti děsivé události, která před lety zamíchala osudy jedinců i rodin.
  4. Caroline Alexandrová: Expedice Endurance – V srpnu roku 1914 vyráží proslulý cestovatel Ernest Shackleton se sedmadvacetičlennou posádkou na expedici, která má dosáhnout jednoho z posledních velkých prvenství v dobývání polárních krajů, totiž přejít pěšky celou Antarktidu. Jejich loď Endurance však beznadějně uvízla v ledovém sevření a Shackleton a jeho muži krutých dvacet měsíců bojovali o přežití.