kniha » Čas pomsty / Vzpomínáš si? / Dítě číslo 44 / V šachu
hodnotilo:
0%
Čas pomsty / Vzpomínáš si? / Dítě číslo 44 / V šachu

??? autor ???

Čas pomsty / Vzpomínáš si? / Dítě číslo 44 / V šachu

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Čas pomsty, Dítě číslo 44, V šachu

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2009


Informace / Anotace ke knize: Čas pomsty / Vzpomínáš si? / Dítě číslo 44 / V šachu
  1. Jeffrey Archer: Čas pomsty – V Londýně se náhodně střetnou dva muži z opačných konců společnosti, nevzdělaný automechanik a začínající světácký advokát. Jejich dramatické setkání vyústí v soudní spor, který pro jednoho z nich skončí nespravedlivým odsouzením k vysokému trestu. Ten pak ve věznici začne spřádat důmyslný plán pomsty.
  2. Sophie Kinsella: Vzpomínáš si? – Představte si, že máte možnost změnit svůj život od základů, zkrotit neposlušné kudrny do elegantního uzlu, nechat si srovnat křivé zuby, dosáhnout skvělého postavení v práci a za muže si vzít sympaťáka, který je jen tak mimochodem milionář. Kdo by po tom neskočil? Otázkou je, zda je pak člověk šťastnější. Lexi Smartová se to dozví za pár týdnů.
  3. Tom Rob Smith: Dítě číslo 44 – Lev Děmidov, agent stalinské státní bezpečnosti, odmítne udat vlastní ženu a oba jsou vyhnáni z Moskvy na Sibiř, kde je Lev degragován na nejnižší pozici v milicích. Tam se účastní vyšetřování úmrtí dívky, které nápadně připomíná smrt jiného dítěte v Moskvě. Jsou to jasné vraždy, ale protože ve stalinském Rusku oficiálně „neexistuje zločin“, začne Lev pátrat po sériovém vrahovi sám.
  4. Sandra Brownová: V šachu – Třiatřicetiletá televizní reportérka Tiel McCoyová se vydává na zaslouženou dovolenou do Nového Mexika, když v autorádiu zaslechne zprávu o únosu sedmnáctileté dcery texaského milionáře. Z benzínové stanice volá svému šéfovi a ocitne se přitom v situaci, z níž se může vyklubat největší reportérská kauza jejího života, pokud ovšem vyvázne živá…