kniha » Index strachu / Láska na zavolanou / Dům hedvábí / O život
hodnotilo:
0%
Index strachu / Láska na zavolanou / Dům hedvábí / O život

??? autor ???

Index strachu / Láska na zavolanou / Dům hedvábí / O život

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Dům hedvábí, Smrtelné nebezpečí, Index hrůzy

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2013


Informace / Anotace ke knize: Index strachu / Láska na zavolanou / Dům hedvábí / O život
  1. Robert Harris: Index strachu – Alexandr Hoffmann je počítačový génius a jeho vizionářské nápady štědře vynášejí. Vytvořil v Ženevě novou formu umělé inteligence, která umí předvídat skoky na finančních trzích. Jeho investiční fond vydělává miliardy – dokud se jednoho dne něco nezvrtne.
  2. Sophie Kinsella: Láska na zavolanou – Poppy má před svatbou s okouzlujícím intelektuálem Magnusem, který jí nedávno věnoval rodinnou památku – překrásný starožitný prsten se smaragdem. A právě ten – lépe řečeno jeho náhlé zmizení – se stane spouštěčem série bláznivých eskapád, jimž musí Poppy následně čelit.
  3. Anthony Horowitz: Dům hedvábí – Je listopad roku 1890 a Londýn svírá ve spárech nemilosrdná zima. Nerozlučná dvojka Sherlock Holmes a doktor Watson právě popíjejí čaj u krbu, když tu náhle do bytu na Baker Street 221b vtrhne rozčilený gentleman a úpěnlivě prosí o pomoc v jisté záležitosti.
  4. Sandra Brown: O život – Honor Gilletteové její čtyřletá dcerka hlásí, že na zahradě je nějaký pán, kterému asi není dobře. Honor spěchá neznámému na pomoc. Ukáže se však, že onen „pán, kterému není dobře“, není nikdo jiný než Lee Coburn, muž podezřelý z několikanásobné vraždy.