kniha » Asagaj / Italské lekce / Temnější než noc / Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčů
hodnotilo:
0%
Asagaj / Italské lekce / Temnější než noc / Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčů

??? autor ???

Asagaj / Italské lekce / Temnější než noc / Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčů

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Temnější než noc

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2010


Informace / Anotace ke knize: Asagaj / Italské lekce / Temnější než noc / Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčů
  1. Wilbur Smith: Asagaj – Devatenáctiletý poručík Leon Courtney z Královských afrických střelců dostane nabídku, aby pracoval pro jednoho z nejslavnějších „bílých lovců“ afrického kontinentu a stal se průvodcem evropských boháčů po safari. Čeká ho série nezapomenutelných dobrodružství – a nejen loveckých.
  2. Peter Pezzelli: Italské lekce – Láska dokáže s člověkem pořádně zacvičit. Své o tom ví čerstvý absolvent univerzity Carter Quinn, který nedávno potkal dívku svých snů. Jenže má to jeden háček: on je Američan, ona Italka a žijí každý na opačné straně zeměkoule. Carter začne chodit na soukromé hodiny italštiny, aby se za ní mohl vydat do Itálie.
  3. Michael Koryta: Temnější než noc – Před sedmi lety se Frank Temple dozvěděl, že jeho otec byl profesionální zabiják a pracoval pro miamské podsvětí. Když to FBI odhalila, raději spáchal sebevraždu, než by se vystavil vyšetřování. Po letech mučivé bezmoci a bezcílného putování se Frank vrací, aby smrt svého otce pomstil a vyrovnal si účty s mužem, který jim oběma zničil život.
  4. Mary Ann Shafferová: Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčů – Ostrov Guernsey v Lamanšském průlivu se roku 1946 vzpamatovává z německé okupace. Za války bylo málo jídla i knih, a tak jsou členové místního čtenářského spolku přímo vyhladovělí po kontaktu s okolním světem. Vtom na scénu přichází Julie Ashtonová, slibná mladá spisovatelka z Londýna.