kniha » Talár a dres / Cesta svatojánských mušek / Významný pacient / Voda, kámen, srdce
hodnotilo:
0%
Talár a dres / Cesta svatojánských mušek / Významný pacient / Voda, kámen, srdce

??? autor ???

Talár a dres / Cesta svatojánských mušek / Významný pacient / Voda, kámen, srdce

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Talár a dres, Významný pacient

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2010


Informace / Anotace ke knize: Talár a dres / Cesta svatojánských mušek / Významný pacient / Voda, kámen, srdce
  1. Dick Francis a Felix Francis: Talár a dres – Když je zavražděn jeden ze špičkových dostihových jezdců, důkazy nasvědčují tomu, že ho zabil jeho kolega žokej. Amatérský jezdec a právník Geoffrey Mason, který má na starosti obhajobu, dojde k závěru, že důkazy proti jeho klientovi jsou přesvědčivé až moc a že je třeba případ přezkoumat.
  2. Kristin Hannahová: Cesta svatojánských mušek – Tully a Kate jsou kamarádky na život a na smrt. Jsou jako oheň a voda, protichůdné povahy, přesto jejich přátelství trvá tři desítky let. Prožíváme s nimi léta sedmdesátá, osmdesátá, devadesátá i začátek nového milénia, až pak se něco zadrhne a přátelství je zdánlivě v troskách …
  3. Michael Palmer: Významný pacient – Osobní lékař amerického prezidenta Andrewa Stoddarda zmizí beze stopy a prezident na jeho místo narychlo povolá svého dlouholetého přítele Gabea Singletona. Přátelská výpomoc ale velmi rychle získá jiný rozměr a zanedlouho ani Singleton nebude ve Washingtonu v bezpečí.
  4. Will North: Voda, kámen, srdce – Na profesora Andrewa Strattona dolehne životní krize. Po rozvodu musí znovu najít sám sebe. Obrodu a naději na nový život odjíždí hledat mezi svérázné obyvatele malebně drsného anglického kraje Cornwall, kde přežívají mýty a kde se dosud provozuje „bílé“ čarodějnictví.