kniha » Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně
hodnotilo:
0%
Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně

??? autor ???

Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Vyrovnaný účet, Génius zámků

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2011


Informace / Anotace ke knize: Vyrovnaný účet / Zimní zahrada / Génius zámků / Nezkrotní koně
  1. Dick Francis a Felix Francis: Vyrovnaný účet – Bookmaker Ned Talbot potká v Ascotu neznámého muže, který se mu představí jako jeho otec. Ned je konsternován – až dosud byl přesvědčen, že je sirotek. A když je tento otec (je-li to skutečně otec) hodinu nato zavražděn, začne Nedovi období několika horkých týdnů.
  2. Kristin Hannahová: Zimní zahrada – Dvě sestry – Meredith a Nina – se setkají u smrtelného lože otce, a ten má poslední přání: aby se konečně dobraly tajemství své matky, původem Rusky, zdánlivě necitelné ženy zahalené podivným splínem. K tomu je ovšem nutno podniknout bolestnou sondu do minulosti.
  3. Steve Hamilton: Génius zámků – Němý mladík Michael zjišťuje, že má „neodpustitelný talent“: dokáže otevřít jakýkoliv zámkový mechanismus – bezpečnostní dveře i sejf. Mezi zločineckými gangy se díky tomu stává žádaným zbožím a musí vynaložit veškeré úsilí, aby se vymanil z jejich spárů.
  4. Jeannette Wallsová: Nezkrotní koně – V románu podle skutečných událostí promlouvá autorka hlasem své babičky Lily Caseyové, narozené na počátku dvacátého století. Svérázná Lily vyrostla v tvrdých podmínkách texaského ranče, stala se učitelkou, uměla krotit koně a řídit letadlo a prožila rušný život.