kniha » 61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc
hodnotilo:
0%
61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc

??? autor ???

61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: 61 hodin, Kde vládnou stíny

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2012


Informace / Anotace ke knize: 61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc
  1. Lee Child: 61 hodin – Bývalý vojenský policista a známý tulák Jack Reacher rád bere spravedlnost do vlastních rukou. Tentokrát ho náhoda zavedla do zapomenutého města v Jižní Dakotě, kde právě udeřily kruté mrazy a vládne tu i jistý neklid. Brzy se ukáže, že za hranicemi města číhá vrah.
  2. Martina Reillyová: Seznam přání – Dvanáctiletý Mark je plný pochybností a přeje si, aby všechno bylo jako dřív a mohli žít s mámou, tátou a bratrem jako šťastná rodina. Jenže se cosi zadrhlo. Mark si vezme do hlavy, že jejich bručounský soused Jeremy je Santa Claus, a jednoho dne mu doručí svůj seznam přání.
  3. Michael Ridpath: Kde se snoubí šero se šerem – Napůl Islanďan, napůl Američan – detektiv Magnus Jonson je z domovského Bostonu vyslán na syrově malebný Island, aby tamní policii pomáhal s vyšetřováním závažnější kriminality. Čekají to tu hned tři vraždy a všechny zřejmě souvisejí s nálezem osm set let staré ságy.
  4. Sarah Addison Allenová: O dívce, která chytala měsíc – Vítejte v Mullaby, pitoreskním jižanském městečku v Jižní Karolíně, kde žije muž tak vysoký, že dohlédne za obzor, a kde existují rodinná tajemství, za nimiž stojí… snad jen kouzla. Když se sem ke svému dědečkovi přistěhuje mladá Emily Benedictová, nestačí valit oči.