kniha » Až ji uvidíš / Léto medvěda / Pohřbená tajemství / Dopisy z domova
hodnotilo:
0%
Až ji uvidíš / Léto medvěda / Pohřbená tajemství / Dopisy z domova

??? autor ???

Až ji uvidíš / Léto medvěda / Pohřbená tajemství / Dopisy z domova

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Pohřbená tajemství, Léto medvěda

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2012


Informace / Anotace ke knize: Až ji uvidíš / Léto medvěda / Pohřbená tajemství / Dopisy z domova
  1. Joy Fieldingová: Až ji uvidíš – Marcy Taggartová se po letech manželství vydává do Irska na „druhé líbánky“ – jenže sama, bez manžela. Ten ji totiž právě opustil. I bez toho by měla trápení dost – před dvěma lety se jí utopila dcera Devon. V Irsku však zahlédne dívku, která se jí nápadně podobá.
  2. Bella Pollenová: Léto medvěda – Anglický diplomat v Německu za studené války, milovaný manžel a otec Nicky Fleming za záhadných okolností zemře. Mohl být špion a zrádce? ptá se jeho vdova Letty. Děti mají jiné starosti. Umřel jim táta, maminka se od té doby uzavírá do sebe a jich si skoro nevšímá.
  3. Joseph Finder: Pohřbená tajemství – Únos sedmnáctileté Alexy má být pro jejího otce, bostonského magnáta Marshala Marcuse, posledním varováním. Když se dívka probere v jakémsi tmavém stísněném prostoru, kde nemůže rozhodit rukama, zmocní se jí děs. A její otec se z neznámého důvodu nemůže obrátit na policii.
  4. Kristina McMorrisová: Dopisy z domova – Jakmile jeden druhého v tanečním sále postřehnou, přeskočí prudká jiskra. Píše se rok 1944 a vojín Morgan McClain se má zítra vydat na dlouhou cestu přes oceán na evropská bojiště. A studentka literatury, křehká tmavovláska Liz Stephensová je zasnoubená s jiným mužem…