kniha » Bez slitování / Víc než táta / Kdo jsi / Černý led
hodnotilo:
0%
Bez slitování / Víc než táta / Kdo jsi / Černý led

??? autor ???

Bez slitování / Víc než táta / Kdo jsi / Černý led

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Bez slitování, Kdo jsi

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2003


Informace / Anotace ke knize: Bez slitování / Víc než táta / Kdo jsi / Černý led
  1. Lee Child: Bez slitování – Dobrodruh Jack Reacher se na čas nechává najmout do státních služeb. Jeho úkol je ovšem poněkud neobvyklý, má odhalit slabá místa v ochraně amerického viceprezidenta. A jak se brzy ukazuje, velitelka ochranky, shodou okolností bývalá přítelkyně Jackova bratra, má pro důkladnou prověrku bezpečnosti svého chráněnce nanejvýš vážný důvod.
  2. Alan Titchmarsh: Víc než táta – Tomovi a Pippě Drummondovým by mohl leckdo závidět. Mají spokojené manželství, hezký dům, práci, která je baví, a šestnáctiletou dceru, která jim dělá jen radost. Na dovolené v Itálii se však tohle všechno zhroutí jako domeček z karet a Tom musí pracně hledat důvod, proč dál žít.
  3. Mary Higgins Clarková: Kdo jsi – Emily Grahamová se vrací do Spring Lake, do domu, který kdysi patříval její rodině. Očekávaná maloměstská idyla ale záhy bere za své, když jsou na její zahradě nalezeny mrtvoly dvou mladých žen zavražděných s odstupem celého století. Při pátrání po souvislostech mezi oběma zločiny se brzy ocitá ve smrtelném nebezpečí i sama Emily.
  4. Matt Dickinson: Černý led – Na polární stanici v Antarktidě je výzkumnice Lauren Burgessová se svým týmem na pokraji senzačního objevu. Pak ovšem zachytí nouzové volání a zachrání Juliana Fitzgeralda, dobrodruha, který svou touhou po slávě ohrozí nejen její vědecký projekt, ale i životy celého týmu. S přicházející zimou začíná zoufalý boj o přežití.