kniha » Kavky / Psychoanalylik / Padlý anděl / Město kostí
hodnotilo:
0%
Kavky / Psychoanalylik / Padlý anděl / Město kostí

??? autor ???

Kavky / Psychoanalylik / Padlý anděl / Město kostí

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Analytik, Město kostí, Kavky

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2003


Informace / Anotace ke knize: Kavky / Psychoanalylik / Padlý anděl / Město kostí
  1. Ken Follett: Kavky – Druhá světová válka se chýlí ke konci, vylodění v Normandii může přijít každým dnem, ale pro jeho úspěšnost je ještě zapotřebí připravit na pevnině co nejlepší zázemí. Jedním z hlavních cílů je zničení telefonní ústředny v okupované Remeši. Britská agentka Flick Clairetová a její ženský oddíl Kavky se snaží proniknout do gestapem střežené budovy a splnit úkol…
  2. John Katzenbach: Psychoanalytik – V den svých třiapadesátých narozenin dostává psychoanalytik dr. Richard Starks výhružný dopis. Pokud do dvou týdnů neodhalí totožnost jeho pisatele, nezbývá mu než spáchat sebevraždu, jinak ohrozí zdraví a život svých blízkých. Horečné pátrání vede Starkse do minulosti a mění od základů jeho pohled na svět.
  3. Don J. Snyder: Padlý anděl – Úspěšný agent hollywoodských hvězd Terry McQuinn se v mládí zařekl, že rodné Maine, kde jeho otec pracoval jako správce luxusní chatové kolonie, nechal navždy daleko za sebou. Záhy po otcově smrti ale začíná zjišťovat, že ho k místu nepoutají jen dětské vzpomínky a že není jediný, kdo si vinou vlastní tvrdohlavosti šlape po štěstí.
  4. Michael Connelly: Město kostí – Na Hollywood Hills jsou náhodou objeveny kosti dvanáctiletého chlapce, jehož mrtvolu sem před řadou let ukryl jeho vrah. Zkušený detektiv Harry Bosch se musí v průběhu vyšetřování vypořádat s nevítaným zájmem médií a nečekaným obratem v osobním životě, ale nakonec se spletitou sítí stop a důkazů dobírá šokující pravdy.