kniha » Zásilka od mrtvého / Bohyně domácího štěstí / Velké sólo / Poslední šance
hodnotilo:
0%
Zásilka od mrtvého / Bohyně domácího štěstí / Velké sólo / Poslední šance

??? autor ???

Zásilka od mrtvého / Bohyně domácího štěstí / Velké sólo / Poslední šance

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Poslední šance, Zásilka od mrtvého

Kategorie: detektivní - románová antologie

vydání: Reader´s Digest Výběr 2006


Informace / Anotace ke knize: Zásilka od mrtvého / Bohyně domácího štěstí / Velké sólo / Poslední šance
  1. Tami Hoag: Zásilka od mrtvého – Lepší, než být dobrý, je mít štěstí. To je heslo poslíčka Jace Damona. Co si ale počít, když se nedopatřením připlete do situace, která už stála život jednoho z jeho klientů, a vrah je nyní v patách právě jemu? Může se svěřit policii, nebo bude lepší spoléhat sám na sebe, jak se mu za devatenáct let života stalo druhou přirozeností?
  2. Sophie Kinsella: Bohyně domácího štěstí – Právě když se má Samantě Sweetingové splnit její životní sen, ukáže se, že se nedopatřením dopustila chyby, jaká se v tvrdém světě právníků neodpouští. Po panickém útěku z Londýna nachází útočiště na venkově a k vlastnímu údivu přijímá místo hospodyně, ačkoli nemá ponětí, jak udržovat dům a neumí uvařit víc než topinku.
  3. Pen Hadow: Velké sólo – Dvacátého května 2003 dosáhl Pen Hadow severního pólu a splnil si tak sen, který ho zaměstnával přes patnáct let. Sám a jen s vybavením, které uveze na saních, urazil v nevypočitatelně se měnících končinách sněhu a ledu cestu dlouhou přes sedm set kilometrů. V knize vysvětluje čtenářům, co ho k tomu vedlo, a podrobně líčí, co na své pouti zažíval.
  4. Michael Connelly: Poslení šance – Detektiv Harry Bosch se po nuceném odpočinku vrací k losangeleské policii do oddělení nevyřešených případů. Záhy se ukazuje, že ani sedmnáct let, které uplynuly od vraždy středoškolačky Rebeky Verlorenové, nestačilo pohřbít okolnosti zločinu natolik hluboko, aby současné vyšetřování nezvedlo vlny dosahující až na nejvyšší místa.