kniha » Napálené
hodnotilo:
0%
Napálené

Sara Shepard

Napálené

série: Roztomilé malé lhářky
díl v sérii: 12

Kategorie: detektivní - pro dospívající - romantika

originální název: Burned
originál vyšel: 2012

vydání: BB art (web) 2015


SERIE: Roztomilé malé lhářky
[1] Roztomilé malé lhářky
[2] Nevinné
[3] Dokonalé
[4] Neuvěřitelné
[5] Hříšné
[6] Vražedné
[7] Bezcitné
[8] Hledané
[9] Zmatené
[10] Kruté
[11] Úžasné
[12] Napálené
[13] Poblázněné
[14] Smrtelné
[15] Ohrožené
[16] Nemilosrdné

Neřazené díly série

Informace / Anotace ke knize: Napálené

Nastaly jarní prázdniny a roztomilé malé lhářky opouštějí Rosewood a vyplouvají na luxusní výletní lodi vstříc tropickým ostrovům. Už se skoro nemohly dočkat, protože plavba slibuje, že na jeden nádherný týden uniknou daleko od svých starostí. Potíž je v tom, že kam se Aria, Hanna Spencer a Emily vrtnou, tam je s nimi i A. Ať už se potápějí, opalují na horní palubě nebo při podmanivé karibské hudbě objevují krásy místních hospůdek, všude je A – připravená odhalit každé jejich nové (ale i staré) tajemství.
Emily ukrývá černou pasažérku, která ji okouzlila víc, než je bezpečné. Ariin studijní partner – lovec pokladů – si brousí zuby na její zvláštní kořist. Spencer jde opět o hodně, když se kvůli novému klukovi utká s nečekanou sokyní. A srážka ozývající se z Hanniny minulosti může celou čtveřici – a dokonce i celou loď – vystavit pořádnému vlnobití.
Krásné kamarádky by si měly pro jistotu obléct záchranné vesty. Čeká je dokonalá bouře, a pokud nezačnou rychle plavat, A je i s jejich těžkými hříchy potopí ke dnu…