kniha » Ty
má v knihovně 2
hodnotilo: 1
80%
Ty

Caroline Kepnes

Ty

série: Joe Goldberg
díl v sérii: 1

Kategorie: thriller

originální název: You
originál vyšel: 2014

vydání: Domino (web) 2015

odkazy: 1x [seriál], 3x [recenze]


SERIE: Joe Goldberg
[1] Ty
[2] Skrytá těla
Informace / Anotace ke knize: Ty

Když Guinevere vkročí do knihkupectví, kde Joe pracuje, jako by ho zasáhl blesk. Ta dívka je zosobněním všeho, co kdy chtěl: je krásná, chytrá a má v sobě více vášně než jeho nejdivočejší sny. Kvůli ní by třeba vraždil, jen aby ji získal.
Guinevere to ještě neví, ale narodila se pro něj. A Joe je odhodlán udělat vše pro to, aby i ona pochopila, že oni dva tvoří dokonalý pár. Když v následujících dnech její svět rozmetá série velmi nešťastných a dosti podivných náhod, je Joe jediný, kdo jí nabídne pomoc a útěchu. Ale to není zdaleka všechno, co je své vyvolené připraven poskytnout! Je s ní i ve chvílích, kdy to jeho vyvolená netuší – dokonce i když o to ani nestojí. On přece ví nejlíp, co je pro ni dobré, a ve své velkodušnosti dokonce přehlíží i vady, které se skrývají za Guineveřinou dokonalou fasádou. Opravdová láska bolí, to už Joe pochopil, a Guinevere to brzy pochopí taky, Joe pro to udělá všechno.

Thriller Ty je až perverzně chytrým záznamem chorobné posedlosti, při jehož čtení vám bude nejspíše poněkud úzko. Vlastně dosti úzko. Přesně jak to autorka zamýšlela.

 

Externí odkazy:

[seriál] SerialZone.cz - seriál z roku 2018
[recenze] Neoluxor (Kristýna Pekárková)
[recenze] iLiteratura (Pavel Mandys)
[recenze] Schefikův Blog (Petr Čapek)