kniha » Nevracej se / Dobrou noc, June / Nenapsaná / Žízeň
hodnotilo:
0%
Nevracej se / Dobrou noc, June / Nenapsaná / Žízeň

??? autor ???

Nevracej se / Dobrou noc, June / Nenapsaná / Žízeň

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Nevracej se

Kategorie: detektivní

vydání: Reader´s Digest Výběr 2015


Informace / Anotace ke knize: Nevracej se / Dobrou noc, June / Nenapsaná / Žízeň
  1. Lee Child: Nevracej se – Jack Reacher míří na své staré vojenské velitelství do Virginie, aby se tam setkal se současnou velitelkou, majorem Susan Turnerovou, jejíž sympatický hlas slyšel v telefonu a pojal úmysl pozvat ji na večeři. Když ale dorazí na místo, zjišťuje, že majorka Turnerová byla vzata do vazby za údajné přijetí úplatku. To se Reacherovi nelíbí. A co je ještě horší, Reacher je po letech výslužby a života „na volné noze“ znovu povolán do služby a ihned začne čelit dvěma obviněním – ze zabití člověka a z neplacení alimentů – aniž tušil, že by kdy zplodil dítě. Celá situace zavání jakýmsi zavilým podvodem.
  2. Sarah Jiová: Dobrou noc, June – June, workoholička žijící v New Yorku, má nakročeno ke skvělé kariéře v bankovnictví. Je specialistkou na likvidaci podniků, jež se ocitly na pokraji bankrotu. Jaké je však její překvapení, když sama jeden takový podnik zdědí: prateta Ruth jí v závěti odkázala starosvětské knihkupectví v Seattlu, které je vyhlášené jako oblíbený ostrov dětských knížek, avšak zatížené dluhy. June je na vážkách – tichá oáza starobylého obchůdku jí tolik připomíná ztracené dětství, ale racionální bankéřka v ní by podnik okamžitě prodala. Do toho se přimotají tajemné staré dopisy a pohledný mladý muž odvedle…
  3. Charles Martin: Nenapsaná – Krásnou tvář herečky Katie Quinnové zná celý svět. Jenže život na vrcholu a na výsluní slávy není vždycky takový, jaký se být zdá, neboť za nablýskanou fasádou se Katiin život nezadržitelně hroutí: nevhodní muži, zrady, drogy – to vše si vybírá svou daň. Když se herečka na prosluněné Floridě seznámí s tichým rybářem, který žije poustevnickým životem, nenapadne ji, že by mohli mít něco společného. To se však mýlí. Dokážou tyto dvě ztrápené duše odhodit zátěž tajemství, která si tolik let nechávali jen pro sebe, uzamčené do svého nitra? Je možné zapomenout na minulost a začít znovu?
  4. L. A. Larkinová: Žízeň – Antarktida je nechladnější, nejodlehlejší a nejizolovanější místo na světě. Pro Lukea Searla, třicetiletého australského glaciologa, je tento kontinent už několik let domovem. Nebude však trvat dlouho, a jeho schopnost přežití v těch nejextrémnějších podmínkách, jeho odolnost vytrénovaná dlouhodobým pobytem na tomto kontinentu bude vystavena tvrdé zkoušce, kterou mu uchystá bezohledný námezdný žoldák, rozhodnutý zvítězit děj se co děj. Bílý světadíl čelí útoku a výzkumný tým se stane štvanou zvěří. Vydrží Luke zůstat naživu alespoň tak dlouho, aby stihl vyslat poplašný signál? Odpočítávání právě začalo.