kniha » Fontána
chce si přečíst 1 | chce mít v knihovně 1 | má v knihovně 1
hodnotilo:
0%
Fontána

Jonas Moström

Fontána

série: Nathalie Svenssonová
díl v sérii: 1

Kategorie: detektivní

originální název: Himlen är alltid högre
originál vyšel: 2014

vydání: XYZ (web) 2017

odkazy: 1x [recenze]


SERIE: Nathalie Svenssonová
[1] Fontána
[2] Domino
[3] Půlnoc
Informace / Anotace ke knize: Fontána

Psychiatrička Nathalie Svenssonová je konečně spokojená se svým životem. Po nedávném rozchodu si koupila vlastní malý byt v centru Stockholmu, ve kterém chce vést zajímavější život, než je život pracující svobodné matky v Uppsale.
Jednou pozdě večer dostane textovku od známého herce Rickarda Ekengarda, s nímž před několika týdny strávila noc. Rickard ji chce znovu vidět a domluví si schůzku. Ale v momentě, kdy Nathalie přichází na místo setkání, Rickard Ekengard je chladnokrevně zastřelen a jeho tělo vhozeno do fontány.
Nejen, že je to hrozná situace, ale Nathalie má navíc pocit, že se historie opakuje! Stejně tak zahynul před deseti lety Adam, láska jejího života. A případ nikdy nebyl vyřešen.
Je to krutá hříčka osudu, nebo spolu vraždy souvisí? Nathalie se pustí do vyšetřování na vlastní pěst a obdrží výhružné zprávy. Zdá se, že pravda je ještě horší, než si vůbec kdy myslela…

Nová napínavá detektivní série s ústřední postavou Nathalie Svenssonové, psychiatričky specializující se na profily vrahů.

 

Externí odkazy:

[recenze] CBDB.cz (Adéla Kolářová)