kniha » Hovor se smrtí
má v knihovně 3
hodnotilo:
0%
Hovor se smrtí Více vydání = více obálek.

Chris Carter

Hovor se smrtí

Kniha vyšla i pod názvem:
Hovor so smrťou
(viz informace u vydání - záložka 'další informace')

série: Robert Hunter
díl v sérii: 8

Kategorie: detektivní

originální název: The Caller
originál vyšel: 2017

vydání: BB art (web) 2017; Aktuell 2024

odkazy: 1x [recenze]


SERIE: Robert Hunter
[1] Dvojitý kříž
[2] Popravčí
[3] Noční lovec
[4] Sochař smrti
[5] Jeden za druhým
[6] Zloba
[7] Já jsem smrt
[8] Hovor se smrtí
[9] Galerie mrtvých
[10] Nenávist
[11] Napsáno krví
[12] Genesis
Informace / Anotace ke knize: Hovor se smrtí

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná.

Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.


Jedna nesprávna odpoveď a čakaj krutý koniec.

Po náročnom týždni sa Tanya Kaitlinová teší na odpočinkový večer, ale keď vyjde zo sprchy, začuje zvoniť mobil. Žiadosť o videohovor prichádza od jej najlepšej kamarátky Karen Wardovej. Tanya prijme hovor a nočná mora sa začína. Karen má zapchaté ústa a sedí pripútaná na stoličke v obývacej izbe svojho bytu. Hlboký chrapľavý démonický hlas na druhom konci linky sľubuje Tanyi, že ak preruší hovor alebo čo i len na okamih odvráti pohľad od kamery, bude ďalšia na rade. Detektívi Robert Hunter a Carlos Garcia sa pri vyšetrovaní nového prípadu ocitnú na horskej dráhe zla. Prenasledujú predátora, ktorý si vyberá svoje obete v uliciach Los Angeles a na sociálnych sieťach, doberá si ich tajnými správami a živí sa ich strachom.

 

Externí odkazy:

[recenze] Klub knihomolů (Leona Tomášková)