kniha » Prokurátor
hodnotilo:
0%
Prokurátor

Paulina Świst

Prokurátor

série: Prokurátor
díl v sérii: 1

Kategorie: thriller - romantika

originální název: Prokurator
originál vyšel: 2017

vydání: Dobrovský (web) 2019

odkazy: 2x [recenze]


SERIE: Prokurátor
[1] Prokurátor
[2] Komisař
[3] Podezřelý
Informace / Anotace ke knize: Prokurátor

Třicetiletá a mimořádně atraktivní Kinga Błońská je šťastná žena. Tedy vlastně byla.
Dlouhá léta žila po boku jednoho muže a jako brilantní advokátka dosahovala řady úspěchů v soudní síni. Teď jí však štěstí přestalo být nakloněno. Nestačilo, že přistihla svého muže při nevěře, ale navíc se musela zhostit případu nebezpečného zločince zvaného Šedivák. A co hůř, tento zločinec je její nevlastní bratr, s nímž už hodně dlouho neměla – a nechtěla mít – vůbec nic společného.
Nešťastné události posledních týdnů se pokouší dostat z hlavy na diskotéce. Poprvé ve svém životě ji popadne chuť zachovat se nezodpovědně… a podaří se jí to snad až příliš. Skončí v bytě jistého Łukasze, kterého jen krátce předtím poznala na tanečním parketu. Po extatickém milostném dobrodružství se – uspokojená sexuálně, ale s morální kocovinou – nepozorovaně vytrácí domů.
O pouhých pár hodin později však zjišťuje, že smůla se jí na paty přilepila snad definitivně. Ten „milenec na jednu noc“ je totiž prokurátorem, který vede vyšetřování případu jejího nevlastního bratra. A aby toho nebylo málo, všechno nasvědčuje tomu, že mimopracovní styky Kingy a Łukasze nezůstanou jen u jednoho žhavého setkání.

 

Externí odkazy:

[recenze] Knihomolno (Katka Vlasáková)
[recenze] Daramegan (Darina Krejčí)