kniha » Večerní škola / Pojízdný krámek / Mezi neznabohy / Jediné pravé lásky
hodnotilo:
0%
Večerní škola / Pojízdný krámek / Mezi neznabohy / Jediné pravé lásky

??? autor ???

Večerní škola / Pojízdný krámek / Mezi neznabohy / Jediné pravé lásky

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Večerní škola, Mezi neznabohy

Kategorie: detektivní - thriller - románová antologie

vydání: Tarsago 2018


Informace / Anotace ke knize: Večerní škola / Pojízdný krámek / Mezi neznabohy / Jediné pravé lásky

Lee Child

Večerní škola

Píše se rok 1996 a Jack Racher je dosud v americké armádě. Jednoho dne dostane nové zadání: má se vrátit do školy, společně s jedním agentem ze CIA a jedním z FBI. Jejich předmět studia se nazývá „meziagenturní spolupráce“. Brzy se ukazuje, že nejde jen tak o ledajaké vzdělávání. V Německu se totiž nachází spící džihádistická buňka. Jistý americký voják záhadně zmizí. A v hamburském policejním sboru dřímá neonacistický ži­vel…

Jenny Colganová

Pojízdný krámek snů

Jsou to znepokojivé vyhlídky. Uzavřená knihomolka a knihovnice jménem Nina, která právě přišla o práci, dochází k rozhodnutí koupit si starou otřískanou dodávku a přeměnit ji v jakési pojízdné knihkupectví, s nímž hodlá brázdit divoká zákoutí skotského venkova. Tohle nové dobrodružství si od ní jednak žádá schopnosti i odvahu, o nichž netušila, že by jimi vůbec mohla oplývat, a jednak ji zavede do míst, kam by ji ani ve snu nenapadlo, že někdy zavítá.

Linda Castillová

Mezi neznabohy

V odtažité amišské komunitě v Roaring Springs ve státě New York se od zvolení nového biskupa se děje cosi nekalého. Staromilci by měli být vzorem vší počestnosti, jenže… Je třeba propátrat, jak se věci mají. K tomu se nejlépe hodí policejní náčelnice Kate Burkholderová, která sama z amišské komunity pochází a byla po amišsku vychována. Obleče si tedy skromný starodávný kroj, rozpomene se na mateřštinu, pensylvánskou němčinu, a vyráží do terénu.

Taylor Jenkins Reidová

Jediné pravé lásky

Emma se vznášela na obláčku štěstí. Byla čerstvě provdána za svou studentskou lásku Jesse. Žila dobrodružným životem autorky cestopisné literatury, jak po tom vždycky toužila. To vše se zhroutilo poté, co s Jessem kdesi nad oceánem zmizela helikoptéra a on byl prohlášen za mrtvého. Po měsících truchlení začíná Emma dávat svůj život zase dohromady. Dokonce se znovu zamiluje. Stačí jediný telefonát, všechno je vzhůru nohama a Emma stojí před těžkou volbou.