kniha » Pohřbené kosti
má v knihovně 1
hodnotilo:
0%
Pohřbené kosti Více vydání = více obálek.

Lisa Regan

Pohřbené kosti

Kniha vyšla i pod názvem:
Pochované kosti
(viz informace u vydání - záložka 'další informace')

série: Josie Quinnová
díl v sérii: 5

Kategorie: detektivní

originální název: The Bones She Buried
originál vyšel: 2019

vydání: Grada Publishing (CZ) (web) 2022; Grada Publishing (SK) 2023

odkazy: 3x [recenze]


Informace / Anotace ke knize: Pohřbené kosti

Detektiv Josie Quinnová se těší na poklidnou večeři se svým přítelem Noahem u jeho matky. Když k ní však přijedou, najdou ji za domem na zahradě. Bez známek života a s ústy plnými hlíny.

Během vyšetřování se objevuje spousta záhadných fragmentů a stop, se kterými si Josiin tým neumí poradit, ať už jde o růženec zahrabaný v hlíně poblíž těla Colette Fraleyové nebo o flash disk se jménem Drew Pratt, nejslavnější pohřešované osoby v Dentonu.

Jakmile se Josie ponoří hlouběji do Prattova případu, rychle zjistí, že měl bratra. I ten byl pohřešován do té doby, než jeho tělo vyplavila řeka. Postupně se vynořuje víc a víc souvislostí a Josie začíná váhat. Je možné, že by se Noahova matka, laskavá a spořádaná Colette, zapletla do zločinu? A přežije její křehký vztah s Noahem takové obvinění?

Josie a její tým postupuje v pátrání pomalu vpřed, ale vrah je tentokrát o krok před nimi a obětí stále přibývá. Je zřejmé, že se pachatel nezastaví, dokud nebude jeho a Colettino tajemství navždy pohřbeno. Jak hluboko je Josie připravena kopat, aby našla pravdu?

 

Externí odkazy:

[recenze] Vaše literatura (Tereza Zítková)
[recenze] Klub knihomolů (Alena Badinová)
[recenze] Centrum DETEKTIVKY (Richard Spitzer)