kniha » Pokoj pro hosty
hodnotilo:
0%
Pokoj pro hosty

Andrea Bartz

Pokoj pro hosty

Kategorie: thriller

originální název: The Spare Room
originál vyšel: 2023

vydání: Beta (web) 2024


Informace / Anotace ke knize: Pokoj pro hosty

Kelly obětovala svou kariéru a se snoubencem Mikem se přestěhovala z Chicaga do Filadelfie. Ale nový život v cizím městě se změnil v noční můru: Je bez přátel a bez práce a lockdown ji uvěznil v malém bytě s mužem, s nímž si přestává rozumět.

Jediným světlým bodem je nově obnovené přátelství s kamarádkou z dětství Sabrinou – nyní úspěšnou a sebevědomou autorkou bestsellerů – a jejím přitažlivým manželem Nathanem.

Kelly využije jejich nabídku a nastěhuje se do pokoje pro hosty v rozlehlé virginské vile nedaleko Washingtonu. Vzpomínky na Mikea blednou. Především poté, co se Kelly jedné divoké noci připojí k manželským hrátkám Sabriny a Nathana. Od té chvíle žijí ve vile jako poněkud nesourodá, ale vášnivá trojka.

Dům i hostitelé však mají svá tajemství. Kelly zjišťuje, že únik z nudné reality by se mohl změnit v nebezpečné drama. Půjde jí o život? Co se skrývá za nablýskanou fasádou úspěšných manželů?

Andrea Bartzová stvořila čtivý thriller plný dramatických a nečekaných zvratů. Nechává čtenáře do poslední chvíle v napětí a nutí je, aby sami uvažovali, kdo je kdo…

V tomto provokativním a napínavém titulu je pobyt u kamarádky a jejího manžela – rajcovnější a vražednější – než si vůbec dokážete představit.