kniha » Sběratel polibků
má v knihovně 3
hodnotilo: 4
78%
Sběratel polibků Více vydání = více obálek.

James Patterson

Sběratel polibků

série: Alex Cross
díl v sérii: 2

Kategorie: detektivní

originální název: Kiss the Girls
originál vyšel: 1995

vydání: Alpress (web) 1999; Alpress (web) 1999

odkazy: 1x [film]


Informace / Anotace ke knize: Sběratel polibků

Sběratel polibků miluje krásné, inteligentní ženy a zavléká je do ponurého podzemního úkrytu uprostřed lesů a močálů Severní Karolíny.
Když jednoho dne zmizí mladá houslistka Naomi, neteř policejního psychiatra Crosse, jde už o osmou oběť neznámého psychopata, který si nechá říkat Casanova. Tři z unesených žen a dívek už byly nalezeny mrtvé a Cross ví, že o životy ostatních bude policie svádět dramatický boj s časem. A Casanova si vyhlíží další oběť. Jenže netuší, že mladá lékařka Kate má skvělou kondici; z vrahova bizarního vězení se jí podaří uprchnout. V šoku si však nedokáže vybavit, odkud utekla, a ani určit místo, kde ji a ostatní dívky šílenec ukryl před světem. Přesto se pustí společně s psychiatrem Crossem do pátrání, které by mohlo zachránit vězněným obětem životy. Casanova je však nablízku, odhodlán ztrestat svou neposlušnou ovečku a zbavit se nebezpečné svědkyně.

Jste-li pozornými čtenáři detektivek, můžete v případě Sběratele polibků odhalit vraha dříve než policie. Ale neradujte se předčasně. Odhalit vraha nemusí být totéž, co odhalit pravdu.

 

Externí odkazy:

[film] ČSFD film z roku 1997