ocenění » Barry » Nejlepší původní brožované vydání

Barry

WWW stránky ocenění: Barry

Barryho cena pojmenována po Barrym Gardnerovi, jednom z nejzapálenějších a nejmilejších vyslanců detektivní fikce, byla poprvé udělena v roce 1997. Vítěz dostává plaketu. Cenu uděluje přední americký magazín orientovaný na fanoušky detektivního žánru s názvem Deadly Pleasures.

Nejlepší původní brožované vydání

originální název: Best Paperback Original

1997

vítěz

  • WALKING RAIN, Susan Wade

nominace

  • Harlan Coben
  • FADE AWAY, Harlan Coben
  • THE GRASS WIDOW, Teri Holbrook
1998

vítěz

nominace

2000

vítěz

  • EVERY MOVE SHE MAKES, Robin Burcell
  • AN ANTIDOTE FOR AVARICE, Caroline Roe

nominace

  • Sinclair Browning
  • The Last Song Dogs, Sinclair Browning
  • Them Bones, Carolyn Haines
  • The Hunted, Jerry Kennealy
2001

vítěz

nominace

  • Kate Grilley
  • Beth Saulnier
  • DEATH DANCES TO A REGGAE BEAT, Kate Grilley
  • DISTEMPER, Beth Saulnier
  • LITTLE MEXICO, Cathie John
  • DIVE DEEP AND DEADLY, Glynn Marsh Alam
2002

vítěz

  • KILLING GIFTS, Deborah Woodworth

nominace

  • Sinclair Browning
  • Beth Saulnier
  • RODE HARD, PUT AWAY DEAD, Sinclair Browning
  • THE FOURTH WALL, Beth Saulnier
  • STRAW MEN, Martin J. Smith
  • DEATH IS A CABARET, Deborah Morgan
2003

vítěz

nominace

  • Jeff Abbott
  • Jeff Abbott, BLACK JACK POINT
  • Robin Burcell, FATAL TRUTH
  • D. Daniel Judson, THE BONE ORCHARD
  • Anna Salter, PRISON BLUES
  • Brian Wiprud, PIPSQUEAK
2004

vítěz

  • TOUGH LUCK by Jason Starr

nominace

  • Christopher Hyde
  • WISDOM OF THE BONES by Christopher Hyde
  • THE COURIER by Jay MacLarty (Pocket Star, $6.99)
  • THE SHADOW OF VENUS by Judith Van Gieson
  • MURDER BETWEEN THE COVERS by Elaine Viets
  • DEALING IN MURDER by Elaine Flinn
2005

vítěz

  • TAGGED FOR MURDER, Elaine Flinn

nominace

  • Thomas H. Cook
  • INTO THE WEB, Thomas H. Cook
  • LAST SEEN IN ABERDEEN, M.G. Kincaid
  • THE CONFESSION, Domenic Stansberry
  • TWISTED CITY, Jason Starr
  • THE LIBRARIAN, Larry Beinhart
2006

vítěz

  • THE JAMES DEANS Reed Farrel Coleman

nominace

2007

vítěz

  • THE CLEANUP by Sean Doolittle

nominace

  • Max Allan Collins
  • Ken Bruen
  • THE LAST QUARRY by Max Allan Collins
  • BUST by Ken Bruen and Jason Starr
  • LIVE WIRE by Jay MacLarty
  • DEADMAN'S POKER by Jim Swain
  • CROOKED by Brian Wiprud
2008

vítěz

nominace

2009

vítěz

nominace

2010

vítěz

  • Bryan Gruley, STARVATION LAKE, Touchstone

nominace

2011

vítěz

nominace

  • Sophie Hannah
  • Julie Hyzy
  • THE DEAD LIE DOWN, Sophie Hannah (Penguin)
  • EGGSECUTIVE ORDERS, Julie Hyzy (Berkley)
  • THE RHETORIC OF DEATH, Judith Rock (Berkley)
  • A SMALL DEATH IN THE GREAT GLEN, A.D. Scott (Atria)
  • THE HANGING TREE, Bryan Gruley (Touchstone)
2012

vítěz

  • DEATH OF THE MANTIS, Stanley Michael (Harper Perennial)

nominace

  • Pötzsch, Oliver - Katova dcera   87% / 3
  • Duane Swierczynski
  • FUN AND GAMES, Duane Swierczynski (Mulholland)
  • THE SILENCED, Brett Battles (Dell)
  • A DOUBLE DEATH ON THE BLACK ISLE, A. D. Scott (Atria)
  • TWO FOR SORROW, Nicola Upson (Harper Perennial)
2013

vítěz

nominace

  • Sophie Hannah
  • Glynn, Alan - Krvavá země   60% / 1
  • THE OTHER WOMAN’S HOUSE by Sophie Hannah (Penguin)
  • BENEATH THE ABBEY WALL by A.D. Scott (Atria)
  • PAGO PAGO TANGO by John Enright (Thomas & Mercer)
  • BLESSED ARE THE DEAD by Malla Nunn (Washington Square)
2014

vítěz

nominace

  • Paul Cleave
  • JOE VICTIM, Paul Cleave
  • DISCIPLE OF LAS VEGAS, Ian Hamilton
  • THE RAGE, Gene Kerrigan
  • FEAR IN THE SUNLIGHT, Nicola Upson
  • FIXING TO DIE, Elaine Viets
2015

vítěz

nominace

2016

vítěz

  • Lou Berney, THE LONG AND FARAWAY GONE

nominace

2017

vítěz

nominace

2018

vítěz

  • Allen Eskens
  • THE DEEP DARK DESCENDING, Allen Eskens (Seventh Street)

nominace

  • SAFE FROM HARM, R. J. Bailey (Simon & Schuster UK)
  • HOLLYWOOD HOMICIDE, Kellye Garrett (Midnight Ink)
  • THE DAY I DIED, Lori Rader-Day (Morrow)
  • BLESSED ARE THE PEACEMAKERS, Kristi Belcamino (CreateSpace)
  • SUPER CON, James Swain (Thomas & Mercer)
2019

vítěz

nominace

  • Viskic, Emma - Tiché zlo
  • Christine Carbo, A SHARP SOLITUDE (Atria)
  • David Mark, DEAD PRETTY (Blue Rider Press)
  • Sherry Thomas, THE HOLLOW OF FEAR (Berkley)
2020

vítěz

nominace

  • Max Allan Collins
  • KILLING QUARRY, Max Allan Collins
  • WINNER KILLS ALL, R. J. Bailey
  • THE GODMOTHER, Hannelore Cayre
  • FATE, Ian Hamilton
  • NO GOOD DEED, James Swain
2021

vítěz

  • TURN TO STONE, James W. Ziskin (Seventh Street Books)

nominace

  • Emma Viskic
  • DARKNESS FOR LIGHT, Emma Viskic (Pushkin Vertigo)
  • WHEN NO ONE IS WATCHING, Alyssa Cole (Morrow)
  • MONGKOK STATION, Jake Needham (HP)
  • HIDE AWAY, Jason Pinter (Thomas & Mercer)
  • BAD NEWS TRAVELS FAST, James Swain (Thomas & Mercer)