ocenění » Dýka za krátkou povídku » Nejlepší povídka

Dýka za krátkou povídku

SHORT STORY DAGGER

WWW stránky ocenění: SHORT STORY DAGGER

Cena vznikla roku 1995 a do roku 2002 byla sponzorována Macallanem, nyní ji podporuje členstvo CWA. Výherce, který dostane 1500 liber a zlatou sponu s emblémem překřížených dýk, (symbol CWA), je vybírán porotou složenou z literárních agentů, autorů a editorů.

Nejlepší povídka

originální název: Short Story

1982

vítěz

  • Madeleine Duke
1983

vítěz

  • Stanley Cohen
1984

vítěz

1985

vítěz

  • Madeleine Brent
1986

vítěz

1987

vítěz

1988

vítěz

1989

vítěz

  • John Davenport
1990

vítěz

  • Colin Gray
1991

vítěz

  • Mary Arrigan
1993

vítěz

1994

vítěz

1995

vítěz

  • Larry Beinhart - Funny Story
1996

vítěz

1997

vítěz

1998

vítěz

  • Jerry Sykes - Roots
1999

vítěz

  • Antony Mann - Taking Care of Frank
2000

vítěz

2001

vítěz

  • Marion Arnott - Prussian Snowdrops

nominace

2002

vítěz

nominace

  • Ann Cleeves
  • Ann Cleeves - The Plater
  • Marion Arnott - Marbles
  • Sean Doolittle - A Kick in the LunchBucket
2003

vítěz

  • Jerry Sykes - Closer to the Flame

nominace

  • Judith Cutler
  • Kate Ellis
  • Judith Cutler - Doctor’s Orders
  • Kate Ellis - Les Inconnus
  • Anthony Mann - Ester Gordon
  • Marion Arnott - Dollface
2004

vítěz

nominace

2005

vítěz

nominace

2006

vítěz

nominace

2007

vítěz

nominace

2008

vítěz

nominace

2009

vítěz

nominace

2010

vítěz

nominace

2011

vítěz

nominace

2012

vítěz

nominace

2013

vítěz

nominace

2014

vítěz

nominace

2015

vítěz

nominace

2016

vítěz

  • John Connolly
  • John Connolly - On the Anatomization of an Unknown Man (1637) By Frans Mier

nominace

  • John Connolly
  • Andrea Camilleri
  • Christopher Fowler
  • John Connolly - Holmes on the Range: A Tale of the Caxton Private Lending Library & Book Depository
  • Andrea Camilleri - As Alice Did
  • Christopher Fowler - Bryant & May and the Nameless Woman
  • Conrad Williams - Rosenlaui
  • Alberto Barrera Tyszka - Stray Bullets
2017

vítěz

nominace

  • Michael Ridpath
  • Martin Edwards
  • James Sallis
  • Michael Ridpath - The Super Recogniser of Vik
  • Martin Edwards - Murder and its Motives
  • James Sallis - What You Were Fighting For
  • Ovidia Yu - Snakeskin
  • Leye Adenle - The Assassination
2018

vítěz

nominace

2019

vítěz

  • Danuta Reah
  • Danuta Reah - The Dummies’ Guide to Serial Killing

nominace

  • Lavie Tidhar
  • Martin Edwards
  • Lavie Tidhar - Bag Man
  • Martin Edwards - Strangers in a Pub
  • Syd Moore - Death Becomes Her
  • Teresa Solana - I Detest Mozart
2020

vítěz

nominace

2021

vítěz

nominace

  • James Delargy
  • Dominic Nolan
  • Victoria Selman
  • James Delargy - Planting Nan
  • Dominic Nolan - Daddy Dearest
  • Victoria Selman - Hunted
  • Robert Scragg - A Dog Is for Life, Not Just for Christmas
  • Elle Croft - Deathbed
2022

vítěz

  • Paul Magrs - Flesh of a Fancy Woman

nominace