Podpora

Za celý kolektiv tvůrců a správců Pitavalu bych vás rád požádal o pár maličkostí, které by mohly serveru výrazně pomoci v jeho cestě k lepším zítřkům...

...čímž rozumnějte zvyšování povědomí uživatelů internetu o tomto projektu zaměřeném na fantasy a sci-fi literaturu a zvýšení návštěvnosti - s čímž ruku v ruce souvicí doplnování dalších informací našeho tématu od právě těch nových, jistě sečtělých a velkými knihovnami oplývajících čtenárů.

Propagace webu

Máte-li své vlastní stránky, blog či moderujete klub, umístěte prosím na nich odkaz na LEGII.

A to např. v klasické textové formě:

Náhled:
PITAVAL - databáze detektivní, thrillerové a špionážní literatury
HTML kód:
<a href="https://www.pitaval.cz/" title="PITAVAL - databáze detektivní, thrillerové a špionážní literatury">PITAVAL - databáze detektivní, thrillerové a špionážní literatury</a>

a nebo libovoně jinak :)

Nebojte se také odkazovat přímo na jednotlivé knihy, série, autory a povídky v různých diskuzích či svých článcích - není pro vaše čtenáře nic výhodnější, než přesně ukázat, o čem se "bavíte".

A teď malá zpráva pro linkovače obrázků z naší banky obalů:
Uvádějte ve svých spotech, kam umístíte naše obrázky, odkaz na Pitaval. Nejrozumnější je mít odkazem každý obrázek přímo na kartu knihy (autora) - ale stačí i jednodužší řešení - úplně na závěr článku dát výše zmíněný textový odkaz.

Finanční podpora...

...se v čechách nenosí, nicméně vaše pomoc může být i finančního rázu. Důvod je prostý - doména a prostor něco stojí.
Čas strávený na Pitavalu při jejím rozvoji a údržbě je prakticky nezaplatitelný (a to nemyslím sebe), ale kdybych se zbavil finančních nákladů provozu, zatím placených z vlastní kapsy, byl bych příjemně překvapen.

Pro zaslání peněžní dar využijte platebního systému PayPal:

Podpořte Pitaval

mikroplatbou, děkuji